Michael Kern: Živoucí matrice - webinář

Datum konání

26/05/2021    
18:00 - 20:00

Typ kurzu

Fotka od Barbara A Lane z Pixabay

Dr. Still, zakladatel osteopatie, napsal: „Zdá se, že duše člověka, se všemi proudy čisté živé vody, přebývá ve fasciích jeho těla.“

Vědecké objevy z poslední doby ukazují, že fascie nejsou pouze tkání, která tvoří obal a pojivo, ale slouží i jako důležitý komunikační systém celého těla a hraje klíčovou roli v jeho bio-tensegritě. Tento systém reguluje mnoha různými způsoby fyziologii a je hustě inervován specializovanými senzorickými nervy, které přenášejí informace do centrální nervové soustavy. Na webináři prozkoumáme některé nové vědecké poznatky o fasciích a tyto znalosti propojíme s praxí kraniosakrální terapie.

Součástí webináře bude praktické cvičení a prostor na dotazy. Webinář rovněž představí témata, která hlouběji rozvine připravovaný  4-denní praktický seminář. Termín prezenčního semináře zatím není přesně určen.  

 


O lektorovi: Michael Kern D.O., B.C.S.T., A.B.D., N.D.

vystudoval College of Osteopaths v roce 1987 a je více než 30 let známým biodynamickým kraniosakrálním terapeutem a naturopatem, který praktikuje v Londýně. Učí kraniosakrální terapii už 34 let a je vůdčím mezinárodním zastáncem biodynamického přístupu. Pravidelně pořádá kurzy v Británii, Polsku, Rusku, Švédsku, Dánsku a v Číně. 

Je zakladatelem Craniosacral Therapy Educational Trust v Londýně a byl senior učitelem na College of Osteopaths, International Cranial Association, Centre for Professional Development in Osteopathy a na Westminsterské univerzitě.

Je také autorem vysoce uznávané knihy „Moudrost skrytá v těle – kraniosakrální přístup k esenciálnímu zdraví“, která je nyní dostupná v jedenácti jazycích.

 

 


 

Pro europlatbu rolujte prosím dolů na stránku!


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.