Terapeuti studenti

Členové asociace, kteří se připravují na profesionální kraniosakrální práci. Jako studenti poskytují ošetření v rámci svého výcviku, obvykle za sníženou cenu nebo zdarma. Pracují pod supervizí svých učitelů.

Karolina Cyra Balcar

Tel.: 773 955 365

kbalcar72@gmail.com

Mgr. Dis. Marie Bílková

Nad Budínem 1263, Čáslav

Tel: 739 278 777

maruskabilkova@seznam.cz

Webové stránky 

Jana Böcklová

Most - PODRUCE

Tel.: 607 677 111

j.bocklova@gmail.com

Mgr. Michaela Čermáková

Poděbrady, Praha 9 - Veleň, Mírovice

Tel.: 774 866 264

cermakovamichaela@gmail.com

Více o Míše

 

Bc. Martin Doubravský

Praha, Liberec, Jablonec nad Nisou, Sušice, Velké Přílepy

Tel.: 607748413

martin@zvedavaduse.cz

Webové stránky 

Lenka Firýtová

Za Opusem 169, Praha

Tel.: 739 752 738

lenkatrhy@gmail.com

 

 

Mgr. Blanka Frumarová

 Mladská 663, Benátky nad Jizerou

Tel: 737312200

BlankaFrumarova@seznam.cz

 

 

Jana Gadatsch

Mozartova 10, Ostrava - Zábřeh

Tel,: 739 625 218

Jana.gadatsch@gmail.com

Jindra Hanzlíková

 Kvasetice 34, Plánice 

Tel: 604 446 790

hanzlikova.jindra@seznam.cz

Filip Hlouch

Tel.: +420 607 090 797

filip@hlouchovi.cz

Drahomira Kadlecova

Veveři 129, Brno

Tel.: 602 779 335

dkadlecova@pracos.cz

Marcela Kolářová

Tel.: 730 677 045

kolarovamarcela8@gmail.com

Eva Králová

Musílkova 967/2, Praha 5

Tel.: 737 20 10 30

evaking108@gmail.com

MUDr. Ludmila Krainová Moszkorzová Ph.D.

Hřebíkova 1872/8, Praha 4, Modřany

Tel.: 734 482 151

ludmila.moszkorzova@centrum.cz

Bc. Tereza Krejsková

Provodov 41, Provodov-Šonov

Tel.: 702 021 504

Krejskova.tereza@email.cz

Veronika Kuncová

Gotthardská 54/2, Praha 6

Tel.: 774 172 357

v.kuncova12@gmail.com

Leona Lovětinská

Dukelská 91, Doudleby nad Orlicí

Tel.: 732 561 788

lovetinska.leona@seznam.cz

Mgr. Judita Nováková

Hugo Haase 1229/3, Praha

Tel: 604 587 343

vondruskova@atlas.cz

Monika Nováková

 Atelier Zlehka, Husova 1094/87, Liberec

Tel.: 739 411 682

shop@imwoman.cz

Webové stránky

Eva Piškulová

 Hamplova 1482, Neratovice
Tel.: 731 201 737

eva.piskulova@gmail.com

Bc. Lenka Plecháčková

Lanade Yoga Studio Ostrava, Zámostní 237/22

Tel.: 724 313 628

plechackova@gmail.com

Mgr. Simona Růžičková

Jablonec nad Nisou

Tel.: 606 714 168

simca.ruzicka@gmail.com

Webové stránky 

Jana Řeháková

Nálevkova 812 /13, Olomouc

Tel.: 777 259 291

Rehakovajana@centrum.cz

Ing. Kateřina Schreiberová

Tel.: 604 482 337

katerina.schreiberova@email.cz

Ing. Markéta Slížová

Tel.: 724 621 123

markeets@gmail.com

Mgr. Vlasta Stříbrná
Vrchlabí
Tel.: 723 876 762

stribrnavlasta@gmail.com

Tomáš Tejnor

Dobrá 786

Tel: 733 646 341

tejnortomas@yahoo.com

Mgr. Jana Vápeníková

 Trojická 386/1, Praha 2

Tel. : 604 759 648

jana.vapenikova@gmail.com

Ing. Klára Veselá

Šebrov

Tel.: 724 686 326

Klarakavesela@seznam.cz

Zuzana Zapadlová DiS.

Hradec Králové

Tel.: 776 779 225

zuzka.zapadlova@seznam.cz