Členství

 

Co vám přinese členství v asociaci ?

 • uvedení vašeho kontaktu a prostor pro váš webový profil na internetových stránkách asociace
 • slevy na akce pořádané asociací
 • zapojení se do společenství praktikantů
 • informace o nejnovějším dění na poli kraniosakrální terapie – postgraduály, výzkumy, přednášky aj.
 • garance vaší kompetentnosti a vzdělání pro vaše klienty
 • možnost podpořit rozvoj metody a její rozšíření mezi širší veřejnost
 • možnost půjčovat si knihy z asociační knihovny

Členem asociace se může stát absolvent nebo student dlouhodobého odborného výcviku  kraniosakrální terapie, který splňuje podmínky uvedené v Standardech praxe a souhlasí s cíli a úkoly Asociace a chce se podílet na jejich realizaci.

Česká kraniosakrální asociace nabízí terapeutům a studentům čtyři druhy členství: člen učitel, člen profesionál, člen absolvent a člen student. 

 • Členství člen učitel je určeno terapeutů, kteří vykonávají praxi učitele kraniosakrální terapie a dále se aktivně vzdělávají.  
 • Členství člen profesionál  je určeno terapeutům s dokončeným základním terapeutickým výcvikem, kteří  se dále aktivně vzdělávají v oboru a chtějí zůstat v těsném kontaktu s terapeutickou metodou a společenstvím kraniosakrálních praktikantů v ČR.
 • Členství člen absolvent je určeno terapeutům s dokončeným základním terapeutickým výcvikem, kteří chtějí zůstat v těsnějším kontaktu s terapeutickou metodou a společenstvím kraniosakrálních praktikantů v ČR, ale kladou na sebe nižší nároky ohledně dalšího vzdělávání, než jaké se vyžaduje u člena profesionála.
 • Členství člen student je určeno studentům odborných výcviků kraniosakrální terapie, kteří chtějí být v úzkém kontaktu s dalšími terapeuty a děním na poli kraniosakrální terapie v ČR.

Po ukončení výcviku se člen student může stát členem profesionálem na základě doložení certifikátu o ukončení výcviku.

Pro rok 2019 schválila valná hromada výši členských příspěvků následujícím způsobem: člen profesionál 1500,-/rok, člen absolvent 1000,-/rok, člen student  500,-/rok.

Pro rok 2020 schválila Valná hromada stejnou výši členských příspěvků. 

Pro nově přihlašující se: Od 1.7. každého roku se výše členských příspěvků snižuje na polovinu pro všechny skupiny členů.

Členem ČKA se stanete na základě on-line přihlášky uvedené níže (člen profesionál a člen abslovent dokládá ukončení výcviku připojením kopie certifikátu). Členství schvaluje výkonný výbor, který se schází minimálně jednou měsíčně. Po schválení vás bude kontaktovat člen výkonné výboru a poskytne vám informace ohledně platby členských příspěvků. 
Budete-li mít s formulářem jakékoliv technické problémy, kontaktujte nás emailem kraniosakralniasociace@gmail.com. Děkujeme a omlouváme se. 

Typ členství
ProfesionálAbsolventStudent

Jméno a příjmení, titul

Datum narození

Adresa

E-mail

Webové stránky

Adresa praxe

Telefon

Vzdělání - výcvik

Přidat kopii certifikátu

Datum ukončení výcviku

Postgraduální kurzy

Přidat kopii certifikátu

Vaše zpráva

 

Sekce pro členy

Kalendář akcí

<< Zář 2019 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Aktuality

Všechny aktuality »

Články

Všechny články »

Příručka pro klienty

brozura-final Příručka stručně a přehledně seznamuje s principy kraniosakrální terapie, s průběhem a reakcí na terapeutické sezení.
Více zde »

Stáhnout příručku

fb-to-se-mi-libi