Datum konání

30/11/2018    
16:00

Místo

studiu Tensegrity
Hanusova 16, Praha 4, ČR, 140 00, Praha

Typ kurzu

problematika karpálního tunelu

plastická chirurgie

(v předvečer dvoudenního kurzu Práce s neurálními strukturami 2).

MUDr. Jakub Miletín je plastickým chirurgem na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady se specializací na ruku a spolupracovníkem Ústavu anatomie FNKV. Je rovněž spoluautorem anatomické učebnice  Memorix anatomie v oblasti topografické anatomie a v roce 2017 se účastnil jako vedoucí lékař týmu lékařů a mediků v humanitárním projektu pomoci ADRY ČR africké Keni – česká nemocnice v Keni.

Zájem o chirurgii a anatomii jsem v sobě objevil už v prvních ročnících medicíny a od té doby nebylo co řešit. Díky přátelskému a podporujícímu přístupu Ústavu anatomie 3. LF UK byly mé možnosti studia anatomie prakticky neomezené. Vše, co jsem se naučil, se vždy snažím předat svým studentům co nejnázorněji a nejsrozumitelněji. Memorix anatomie byl výzvou, jestli dokážu vyložit topografickou problematiku tak, aby byla jednoduchá na pochopení, ale zároveň obsahovala všechny důležité informace a spojitosti.

Těšíme se na vás, přednáška je přístupná i veřejnosti, pro kterou vstupné činí 400,- Kč.

Počet míst je omezen, prosíme zájemce o potvrzení účasti na emailové adrese lenapha@seznam.cz, případně na tel.číslo 604 255 397.