Oslava mezinárodního dne kraniosakrální terapie

Datum konání

27/03/2021    
18:00 - 19:30

Typ kurzu

 

Milí přátelé.

Srdečně vás zveme na společnou meditaci k oslavě mezinárodního dne kraniosakrální terapie. Původně jsme měli slavit na 6. kraniosakrální  konferenci, ale život přinesl změnu. Oslavy se nevzdáme a potkáme se na Zoomu!!!

Co je mezinárodní den kraniosakrální terapie? Před pár lety přišel nápad ustanovit oficiální den věnovaný praxi kraniosakrální terapie. Práci, která nám dává hluboký smysl a kterou milujeme. Má to být den pro nás praktikanty, kdy se můžeme navzájem spojit a užívat si sice neviditelného, ale přesto stále přítomného pole, které tvoříme jako mezinárodní komunita. Můžeme si připomenout principy, na kterých stojí kraniosakrální práce a také její zakladatele.  Takto jsme přišli s impulzem slavit mezinárodní den kraniosakrální terapie. Nejvhodnějším datem pro tuto příležitost se nám jevil den narozenin Dr. W.G.Sutherlanda 27/3 . 


Potkáme se v sobotu 27/3 v 18 hodin.

Po krátkém úvodu meditaci zahájí a povede Martin Srdce. Pozveme také naše přátele kraniosakrální terapeuty z dalších zemí. Meditace a úvod budou tedy simultánně tlumočeny z češtiny do angličtiny, tak aby byli přístupné i zahraničním kolegům.

Po meditaci se rozdělíme do české a anglické skupiny, kde může probíhat nezávazné povídání, přiťuknutí si, nebo společná lidová  veselice!

Zaregistrujte se prosím bezplatně zde

Věříme. že vzájemná podpora v rámci kraniosakrální komunity může být silným zdrojem a to nejen v těžkých časech. Když nebudete mít možnost se připojit na setkání můžete si kdykoliv během dne udělat krátkou pauzu, spojit se svým neutrálem a se společným polem, na které budou napojeni i ostatní praktikanti.

Foto: Pixabay