Robert Schleip a Sharon Wheeler:  Znovuzapojení zjizvené tkáně do fasciálně sítě těla

Datum konání

05/07/2019 - 08/07/2019    
Celý den

Místo

Hotel Olšanka
Táboritská 1000/23, 130 00 , Praha 3-Žižkov, Česká republika, 130 00

Typ kurzu

Třetí ročník legendárního workshopu, který vedou společně dvě světové kapacity, Robert Schleip a Sharon Wheeler – unikátní zkušenost. Letos je u nás poslední možnost se tuto metodu naučit přímo od autorky.

Celý seminář bude tlumočen do češtiny.

Workshop je určený pro manuální terapeuty, např. terapeuty strukturální integrace, maséry, terapeuty kraniosakrální terapie atd.

 

 

 

 

Naučíte se jemnou manuální techniku, s pomocí které budete moci velmi efektivně ošetřovat jizvy a jejich negativní projekce jako jsou tahy do celého těla, adheze apod.
Metoda řeší pooperační jizvy jak povrchové, tak jizvy po laparoskopickém zákroku. Technika se využívá nejen pro ošetření zjizvené tkáně po plánovaných operacích (např. laparoskopických, po výměně kloubů, artroskopie, operace páteře, cév, nitrobřišních – žlučník, slepé střevo aj, nitrohrudních – operace srdce, plic, plastika nebo ablace prsu, aj., vnitropánevních – císařský řez, hysterektomie aj.), ale i u poúrazových jizev. Ohromné změny a úlevu přináší u popáleninových jizev, umí ošetřit Dupuytrenovu kontrakturu a částečně i keloidní jizvy.

Více na : http://casi-rolfterapie.cz/cs/vycvik/seminare-a-workshopy/58-zapojeni-zjizvene-tkane-do-fascialni-site-5-8-7-2019-praha.html