Spirituální aspekt zdraví

Datum konání

30/03/2019 - 31/03/2019    
10:00 - 18:00

Místo

Emauzy
Vyšehradská 49/320, Praha 2, 128 00

Typ kurzu

4. kraniosakrální konference

Kraniosakrální konference  je určena nejen pro terapeuty kraniosakrální terapie. Rádi uvítáme i své kolegy jiných terapeutických směrů, fyzioterapeuty, zdravotní pracovníky a psychology, kteří se zajímají o metody pracující s tělem a chtějí rozšířit své obzory o nové informace a nové přístupy. Letos se budeme věnovat propojení práce s tělem a hlubšího rozměru naší existence. Konference je skvělým, velmi vstřícným místem pro setkání s kolegy z celé republiky i ze zahraničí. 
 
 
 

V sobotu 30/3 ve třech  blocích vystoupí  Giorgia Milne (USA),  Abha Sajwel (ČR) a Alexandr Hendruk (ČR).

Máme jedinečnou příležitost setkat se s těmito zkušenými učiteli. V odpoledním bloku nás čeká jedno velmi příjemné překvapení. 

Celý den uzavřeme panelovou diskuzí, v níž budou přednášející reagovat na vaše dotazy. 

Tlumočení anglického příspěvku do češtiny bude zajištěno.

Odborným garantem pro zdravotní nelékařské profese je Mgr. Barbara Fischerová. Potvrzení o účasti můžete dostat v den konání.

 

V neděli 31/3 nás čekají dva workshopy jeden se Sašou Hendrukem a druhý s Giorgií Milne. 

Přihlášení na workshop se Sašou Hendrukem je možné zde

Přihlášení na workshop s Giorgií Milne je možné zde.  

 

Časový rozvrh programu 30/3 2019:  

9:00 – 10:00 Registrační snídaně

10:00 – 10:10 Úvod

10:10 -11:10  Abha Sajwel: Vtělující síly Čirého Dechu Lásky

11:10 – 11:35 Přestávka

11:35 – 13:00 Giorgia Milne: Fulkrum Bytí

13:00 – 15:00 Polední pauza

15:00 – 15:15  Překvapení

15:15 – 16:15 Saša Hendruk: Blíž k sobě

16:15 – 16:45  Přestávka

16:45 – 18:00 Panelová diskuze

 

Příspěvky :
Abha Sajwel: Vtělující síly Čirého Dechu Lásky 

 esence biodynamické praxe

V základním odkaze Dr. Sutherlanda se skrývá klíč k podstatě lidského Bytí: “Be still and know I am”, “Buď tichý a poznáš, kdo jsi”…

Když při ošetření spočíváš ve vnitřním prostoru ticha a klidu (a přijímáš vše takové, jaké to je), tvá přítomnost a dotek se pro klienta stávají portálem pro absorbci vědomí a esence, které Charles Ridley nazývá Čirý Dech Lásky.

Síly Čirého Dechu Lásky se přirozeně vtělují do prostoru buněk, tkání a tekutin. Vědomí odděleného já se přestává identifikovat s tím, co jsme prožili a kým jsme se stali. Obranné tělesné štíty a psycho-emocionální strategie se začínají rozpouštět v záři Dechu Lásky. A náš energetický systém je pročišťován, (např. prostřednictvím posvátného třesu) a připravován na vtělení nové úrovně vědomí.

Stáváš se součástí Celku a přijímáš se přesně takový, jaký jsi.

O lektorce:  Abha Sajwel (ČR) je terapeutkou a lektorkou kraniosakrální biodynamiky. Má dvacet let praxe v oboru léčení, meditačních procesů a práce s lidmi. Absolvovala výcvik kraniosakrální biodynamiky v Osho UTA institutu a další postgraduální kurzy. V roce 2005 založila Institut craniosacrální biodynamiky® a vede profesionální tréninky CSB v ČR. Žila také 5 let v Osho meditačním centru Shangri-la. V posledních dvou letech je hluboce inspirována Dotekem Ticha a Klidu pro Evoluci vědomí, kterou rozvinul Charles Ridley jako pokračování přímé cesty Dr. W.G. Sutherlanda.
Její inspirací pro rozvoj plného vědomí je také probuzený mystik Naropa.

 

 

 

 

 

Giorgia Milne: Fulkrum Bytí 
O lektorceGiorgia Milne (USA) prošla intenzivním osobním i odborným vývojem od alopatického přístupu k terapeutické práci s léčivou energií z pohledu hlavních kraniosakrálních přístupů. Její vývoj se završil pokročilou praxí biodynamického kraniálního doteku, nazývaného také jako Stillness Touch (Dotek Ticha a Klidu). Je absolventkou programu primární lékařské péče Stanfordské univerzity. Je certifikovanou učitelkou přístupu Stillness Touch a zároveň vede Školu Dynamického klidu založenou Charlesem Ridleym. Intenzivně cestuje a vyučuje úvodní a mentorské kurzy, na nichž se věnuje anatomii kraniosakrálního systému, embryologii, nauce o mozku, práci s fulkry a dovednostem pro vedení terapeutického sezení z pohledu biodynamického kraniálního doteku. Její styl výuky v sobě spojuje rozsáhlé osobní i odborné zkušenosti a schopnosti při učení vycházet z alchymie přítomného okamžiku.

 

 

 

 

Saša Hendruk: Blíž k sobě

diskuse na téma práce s klientem a práce na sobě

O lektorovi: Saša Hendruk je vyhledáván pro svůj ojedinělý přímý vhled do podstaty věcí, díky čemuž pomáhá lidem odhalovat jejich překážky, které jim brání prožívat  realitu takovou jaká je. Jeho způsob je specifický tím, že používá všechny dostupné nástroje a to hlavně racionální logické myšlení, které nemusí být překážkou sebepoznání.

 

 

 

 

 

 

Změna programu vyhrazena.
Vstupné:

členové asociace 1000 Kč

studenti ve výcviku 1050 Kč

ostatní 1300 Kč

Storno:  

Do 15/2 2019 vracíme poplatek ponížený o 10%.

Od 16/2 do 15/3 vracíme 50% poplatku.

Od 16/3 2019 je poplatek nevratný. Děkujeme za pochopení a respekt k našim pravidlům.