shadow

Trojdílný cyklus supervizí s Michaelem Kernem

mapa není k dispozici

Datum / čas
28/09/2022
18:00 - 20:30

Kategorie


Srdečně zveme všechny kraniosakrální praktikanty, kteří mají chuť prohloubit svou praxi uceleným cyklem supervizních setkáními  se zkušeným učitelem Michaelem Kernem. Bude se jednat o tři setkání v uzavřené skupince, což umožní jít v daných tématech do větší hloubky a posunout tak některá důležitá témata ve vaší kraniosakrální praxi.

Supervize bude probíhat online na platformě Zoom a bude tlumočena do českého jazyka.  

V rámci těchto tří  dvou a půl hodinových setkání budete moct klást své dotazy , nebo poslouchat s čím se potýkají ve své praxi vaši kolegové, což často může být velmi podobné tomu, co řešíte v rámci své práci i vy. Budete-li se chtít aktivně zúčastnit, poprosíme vás o zaslání dotazů předem na naši adresu kraniosakralniasociace@gmail.com.

Je možné přihlásit se pouze na celý cyklus, ne jen na jednotlivá setkání. Každý večer bude ovšem nahrán jako videozáznam, ke kterému budou mít všichni přihlášení účastníci přístup.

Data setkání : 

28/9 2022 v 18 hodin

2/11 2022 v 18 hodin

23/11 2022 v 18 hodin


O lektorovi : 

Michael Kern D.O., B.C.S.T., A.B.D., N.D.

Michael je kraniosakrální terapeut, osteopat a naturopat, který působí v Londýně.

Kraniosakrální terapii učí od roku 1987 a je jedním z vůdčích osobností v oboru. Momentálně vyučuje v Anglii, Rusku, Dánsku, Holandsku, Německu a Polsku. V Londýně založil Vzdělávací nadaci pro kraniosakrální terapii, byl seniorním učitelem na Osteopatické fakultě, dále učil v rámci Mezinárodní kraniální asociace, v Centru pro profesionální rozvoj v osteopatii a na Univerzitě ve Westminsteru. 

Je autorem vysoce uznávané knihy “Dech života – Moudrost skrytá těle” (česky Fontána, 2011), která byla přeložena do 9 jazyků.


S Michaelem Kernem jsme realizovali povedený webinář na jeho oblíbené téma práce s fasciemi. Zde si můžete zakoupit jeho záznamProdejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.