Datum konání

28/09/2022    
18:00 - 20:30

Typ kurzu

28/9 2022 v 18 hodin

2/11 2022 v 18 hodin

23/11 2022 v 18 hodin

Srdečně zveme všechny kraniosakrální praktikanty, kteří mají chuť prohloubit svou praxi uceleným cyklem supervizních setkáními  se zkušeným učitelem Michaelem Kernem. Bude se jednat o tři setkání v uzavřené skupině, což umožní jít v daných tématech do větší hloubky a posunout tak některá důležitá témata ve vaší kraniosakrální praxi.

Michael Kern nedává šablonovité teoretické odpovědi, ale každou otázku s tázajícím do hloubky prozkoumává, což vytváří unikátní proces učení nejen pro člověka, který otázku položil, ale i pro celou skupinu. Učení tak neprobíhá pouze na teoretické abstraktní rovině. Dochází v něm k odhalování skrytých motivů toho, proč určité věci děláme. S uvědoměním přichází posun i nalezení řešení. Což je nenahraditelný způsob profesního kraniosakrálního růstu.

Budete-li se chtít aktivně zúčastnit, poprosíme vás o zaslání dotazů předem na naši adresu kraniosakralniasociace@gmail.com.

Je možné přihlásit se pouze na celý cyklus, ne jen na jednotlivá setkání. Každý večer bude ovšem nahrán jako videozáznam, ke kterému budou mít všichni přihlášení účastníci přístup.

Supervize bude probíhat online na platformě Zoom a bude tlumočena do českého jazyka.  


O lektorovi : 

Michael Kern D.O., B.C.S.T., A.B.D., N.D.

Michael je kraniosakrální terapeut, osteopat a naturopat, který působí v Londýně.

Kraniosakrální terapii učí od roku 1987 a je jedním z vůdčích osobností v oboru. Momentálně vyučuje v Anglii, Rusku, Dánsku, Holandsku, Německu a Polsku. V Londýně založil Vzdělávací nadaci pro kraniosakrální terapii, byl seniorním učitelem na Osteopatické fakultě, dále učil v rámci Mezinárodní kraniální asociace, v Centru pro profesionální rozvoj v osteopatii a na Univerzitě ve Westminsteru. 

Je autorem vysoce uznávané knihy “Dech života – Moudrost skrytá těle” (česky Fontána, 2011), která byla přeložena do 9 jazyků.


S Michaelem Kernem jsme realizovali povedený webinář na jeho oblíbené téma práce s fasciemi. Zde si můžete zakoupit jeho záznamProdejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.