Datum konání

15/09/2017    
18:45 - 20:45

Místo

studio K3
Karlovo náměstí 3, Praha, Praha 2

přednáška z cyklu Maják zdraví

Maják zdraví je řada workshopů mapujících fungování lidské bytosti. Semináře se věnují tělu, nervové soustavě, emocím, mysli a jejich strategiím v běžných denních situacích. Fungování člověka je nahlíženo optikou kraniosakrální terapie, metody Somatic Experiencing® a meditace bdělé přítomnosti. Cílem seminářů je osvojení si vědomostí a dovedností, které vedou k celkovému zdraví a spokojenosti. Každý z worshopů obsahuje teoretický úvod, společné mapování problému, praktické cvičení, otázky a odpovědi. Na workshopu jsou vždy přítomni dva lektoři.
Lektoři: Zlata Koštejnová, Filip Žitník a Martin Srdce
Všichni tři lektoři jsou terapeuti, kteří se dlouhodobě věnují práci s tělem a duší a také přednáší na toto téma. Ve své praxi využívají kraniosakrální terapii, metodu Somatic Experiencing® a meditaci bdělé přítomnosti, a to jak v individuálních sezeních, tak i ve skupině. Cílem jejich práce je citlivě doprovázet klienty na jejich cestě ke zdraví a spokojenosti.

Semináře probíhají ve studiu K3, Karlovo nám.3, Praha 2, vždy v pátek od 18.45, vstupné 250kč, přihlášky na: msrdce(zavináč)seznam.czhttp://kraniosakralni-terapie-praha.cz/majak-zdravi/