shadow

Charles Ridley

 Charles Ridley  Láska Charlese Ridleyho ke kraniální práci začala před 42 lety v roce 1973, kdy jediné sezení krania rozšířilo jeho mysl na příštích 30 dní. Tehdy poznal na vlastní kůži potenciál krania pro rozvoj vědomí.
   20 let studoval s osteopatem dr. DeJarnettem, který byl studentem samotného zakladatele kraniosakrální biodynamiky, dr. Sutherlanda, a také s dr. Markem Pickem, autorem knihy Cranial Sutures.
   Na počátku 90-tých let navštěvoval sérii kurzů včetně kraniální osteopatie dr. Violy Frymann a všechny kurzy dr. Upledgera. V roce 1997 byl Charles požádán, aby se stal učitelem kraniální osteopatie Hugha Milneho, „Visionary Craniosacral Work“ (Visionářské Kraniosakrální Práce).
V roce 1985 spoluzaložil s Ronald Hoffmanem na Manhattanu integrované holistické medicínské zařízení „the Whole Life Medical Center“.
   Součástí Charlesovy klinické zkušenosti je také 5 let kraniální práce ve Waldorfské škole spolu s Ingun Schneider, hlavní učitelkou Léčebného vzdělávání (Remedial education) v Rudolf Steiner College v Sacramentu. Tato rozsáhlá zkušenost významně prohlubuje jeho práci s dospělými, kteří utrpěli těžkými porody nebo traumaty, kteří mají specifický deficit vnímání nebo pozornosti a speciální potřeby.
   Charles prošel tisíci hodinami kraniosakrálního výcviku s mnoha mistry krania, sám dal téměř 50 000 ošetření a odučil několik tisíc hodin během posledních čtyřiceti let. Během té doby byl také po šest let na plný úvazek učitelem na mezinárodním Milneho Institutu. Během té doby založil postgraduální biodynamický kurs „Beyond The Stillpoint“, který se vyučuje jak na Milneho institutu, tak celosvětově v existujících školách po Americe a Evropě.
  dawn-1057449_1280 Charles založil svou školu Dynamic Stillness v roce 2000. Nabízí roční výcvik „Biodynamic Cranial Touch Mentor Course“. Vzhledem k popularitě tohoto kursu ukončil Charles v roce 2005 své působení na Milneho institutu.

 

Asociace připravuje s Charlesem   na červen 2017 postgraduální kurzy   na téma Sinoatriální uzel jako orgán vnímání  aZa horizont Ticha a Klidu – Čistý Dech Lásky

 Více informací zde

 

přeložila Helena Kanyapi Chocholoušková
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.