Pavla Soletka Krátká

Od ledna 2023 začínám budovat svou praxi KS terapeuta. Momentálně ošetřuji klienty v příjemné terapeutovně s výhledem do zahrady v místě bydliště v Letech u Dobřichovic na Praze západ. Navázala jsem spolupráci s pohybovým studiem Vnímej své tělo (Praha, Vyšehradská 43), kde mám k dispozici terapeutovnu pro klienty upřednostňující lokalitu centra Prahy s výhledem na zlaté věže Emauz. Jsem otevřená spolupráci s dalšími terapeuty či v nějaké celostně zaměřené organizaci.

Nyní si dodělávám kurz profesionálního kouče (ukončení 04/2023). Mám pedagogické vzdělání a dlouholetou praxi pedagoga s orientací na pedagogiku Rudolfa Steinera.

Mým záměrem je tyto své zkušenosti propojit ve své terapeutické praxi, kde je pro mě velmi příjemná představa péče o rodinu. Mým snem je provázet skrze CST komplexně členy rodiny, aby tak každý našel své optimální zdraví a v důsledku toho vzkvétal ve společenství svých nejbližších.

Mám velmi blízko k dětem a náctiletým. Mými kvalitami jsou vědomé naslouchání, otevřenost, schopnost improvizace, legrace a zároveň hluboký ponor do ticha a bezpečí své vlastní bytosti.

Těším se na případné setkání s vámi a třeba i vašimi dětmi.