Záznam webináře s Andreasem Huckelem: Bezpečí jako základní předpoklad úspěšného terapeutického procesu

Když se terapeut a klient cítí bezpečně, může se uskutečnit mnoho žádoucích změn.

PROČ?

Cítit se bezpečně je důležité stejně tak pro klienta jako pro terapeuta, protože pocit bezpečí vytvářejí společně. Při nedostatku bezpečí se naopak naplnění klientových cílů vzdaluje do nedohledna.

JAK?

Na webináři budeme hovořit o různých úrovních bezpečí, jak je nastolit a co dělat, když scházejí. Schopnost vytvářet bezpečí představuje obecný požadavek pro všechny terapeutické metody a školy. Chcete-li, aby vaše práce byla snazší a účinnější, pevnější a udržitelnější, je tento webinář určený pro vás! Webinář má 90 minut a je v angličtině tlumočený do češtiny.

Kdo je to Andreas Huckele?

Andreas Huckele je spisovatel, učitel, systemický supervizor a párový terapeut, který pracuje zejména s tématy z oblasti sexuality, traumatu, vztahů, zneužívání a komunikace. Jeho práce s jednotlivci, ale i v rámci organizací, čerpá z více než 20leté praxe v různých prostředích. Prezentuje na konferencích, vede semináře pro odborníky i laiky, působí jako supervizor v organizacích a jako autor získal literární ocenění.

Jeho záměrem je spojovat, co je rozpojené, komunikovat, co nelze vyjádřit slovy a umožňovat sounáležitost a spolupráci za účelem vzniku propojeného pole mysli, srdce a těla ukotveného v přítomnosti.

Jeho praxe vychází z metod Somatického prožívání, nenásilné komunikace, Ego-state therapy, práce s vnitřním dítětem, koučingu, systemické sexuální terapie a systemické rodinné terapie.

Přečtěte si rozhovor s Andreasem Huckelem o Základních prvcích terapeutického vztahu.

ZAKUPTE SI WEBINÁŘ

Na webináři se naučíte zejména:

  • Velmi praktické postřehy, které jsou dobře využitelné při každodenní práci s klienty.

  • Jaké jsou úrovně bezpečí.

  • Jak nastolit bezpečí.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Prohlédněte si další záznamy z webinářů