Sabrina Karavarsami

Miluji svůj život, cestu po které jdu, a i když jsem se nejednou ocitla na pomyslném dně, každý okamžik měl svůj význam a jsem za něj vděčná. Přes 15 let je mou vášní zkoumání různých celostních terapeutických přístupů a metod, které nám mohou umožnit žít v harmonii a radosti.

Na svých cestách po odlehlých a krásných místech světa, jsem si uvědomila, že náhody ani nehody neexistují, že to co se mi v životě děje, je vzkazem od Života – Boha, Vesmíru, každý “TO” vnímáme jinak. Vzkazem, se kterým je možné pracovat a pokud se naučíme rozumět řeči a vzkazům Života, dostaneme úžasný nástroj k tomu, jak žít v harmonii, spokojenosti a lásce. Někdy jsou tyto vzkazy dost nesrozumitelné a já jsem našla výbornou pomoc právě v terapiích, které nám můžou s “překladem” pomoci. Jednou z takovýchto úžasných metod je právě kraniosakrální terapie, která nám pomáhá se propojit se Zdravím, které je přítomné v každém z nás a za všech okolností.

Dlouhá léta jsem žila na krásných a zajímavých místech světa, která mne ovlivnila svou jedinečnou energií a pomohla mi se propojit sama se sebou, s tím kdo jsem a co tu dělám a pochopit, že je důležité žít co nejvíce v přítomnosti, svými myšlenkami tady a teď, si tvoříme budoucnost a je na nás, jak bude vypadat. Pochopila jsem, že si svou vlastní realitu tvořím z největší části sama a už nemusím být obětí osudu, programů z dětství, rodinných vzorců apod., ale tvůrcem, který ví, že na svět nepřišel trpět, ale radovat se, poznávat a učit se. K propojení se s mým vnitřním světem mi celý život pomáha i hudba a tanec. Hraju na orientální rámový buben a zpívám, rytmus a úžasný zvuk bubnu je krásný a léčebný dar, za který jsem moc vděčná.