edita

 

Jako terapeutka provádím sportovní masáže, reflexní terapii a etikoterapii, nejvíce se však specializuji na práci s kraniosakrální biodynamikou a to jak s dospělými, tak i s novorozenci, dětmi a jejich rodinami. Tato metoda přináší zlepšení kvality našeho života, a proto jsem se rozhodla věnovat se v prvé řadě jí. V prostředí bezpečí se můžeme na svůj vnitřní svět podívat z jiného úhlu, trvale se zbavit emočních i fyzických problémů. Kranio je vhodné po fyzických úrazech, zlomeninách, po operacích, při chronických bolestech, pracuje se na korekci senzorických, motorických, neurologických poruch a psychických dysfunkcí.  Během samotné terapie pak odchází bolesti po zranění, uvolňují se záda a hlava, zlepšuje se spánek.

Když dáme tělu příležitost, aby se rozvzpomělo na svůj utvářející princip, vždy najde pro sebe tu nejlepší cestu. Když náš systém není na nějaké úrovni v rovnováze, organismus se do ní díky kraniosakrální biodynamice může jako celek navrátit, jak duševně, tak fyzicky. Co zapříčiní, že tak malé působení má tak velké důsledky? Malé změny na úrovni komunikace buněk, jejich metabolismu a tektutinových výměn, jsou dlouhodobě velmi silné. Na rozdíl od invazivních metod, kde jsou změny rychlé a velké, ale na buněčné úrovni k nim nedochází, proto vše se pomalu navrací zase zpět.

„Každý jsme tady na světě sám za sebe, ale vlně pozitivního přístupu k životu bývají svědky naši blízcí – děti, partneři, rodiče. Pojďme společně tuto vlnu nalézt…“

Edita Polenová

– nar. 25.5. 1977 v Táboře

– původní zaměření: zdravotní laborantka

– rok 2010 – Kurs etikoterapie u Petra Stárka Praha

– rok 2012 – Kurs reflexní terapie u manželů Patakyových Praha

– rok 2012 – Škola kraniosakrální osteopatie u Radka Neškrabala Praha

– rok 2013 – Profesní kvalifikace Sportovní masáž Buď fit Praha

– rok 2013 – Profesionální trénink kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel Všenory u Prahy

– rok 2015 – Postgraduální seminář Práce s miminky, malými dětmi a jejich rodiči – Sheila Kean Praha

– rok 2015 – Postgraduální kurz Zážehy a práce z úrovně bytí – Abha Sajwel

– rok 2015 – Asistence v Profesionálním tréninku kraniosakrální biodynamiky u Abhy Sajwel Všenory u Prahy

Sdílejte článek