Retreat biodynamického kraniálního přístupu s Giorgií Milne

Datum konání

21/06/2023 - 25/06/2023    
0:00

Místo

Kubasova chata
Sudislav nad Orlicí 11, Sudislav nad Orlicí , Česká republika , 562 01

Typ kurzu

 

 

Srdečně vás zveme na pobytový retreat pro absolventy úvodního kurzu biodynamického přístupu (Touch of Presence® Biodynamic Cranial Approach).  Je otevřený každému, kdo se už zúčastnil úvodního, nebo ročního kurzu s Giorgií Milne. Retreat umožní hlubší ponoření se do práce biodynamickým kraniálním přístupem. Dotek Přítomnosti nás vede k dotýkání se ne-eferentním (neutrálním) způsobem z postoje ne-dělání, v tonální rezonanci s primární respirací. Tento specifický přístup neučí dotykové manipulační techniky, ale naučí vás, jak praktikovat a dále rozvíjet způsob přístupu ke klientovi, který je založený na ukotvení ve vlastním “ přítomném vtěleném uvědomění”.  V rámci pobytového retreatu budeme rozvíjet a prohlubovat tuto praxi nejen při cvičných ošetřeních na masážních stolech.

Jedná se o postupný proces, během něhož opustíte veškerou eferentní (zaměřující se a invazivní) aktivitu a intervence, ale zároveň při doteku nebudete příliš vzdálení (odpojení) ani nereagující. To vám umožní uvolnit se do klidu a ticha a prodlévat ve vlastním přirozené stavu (neutrálu), zatímco budete nechávat “to, co je”, být takovým, jaké to je.Dotek přítomnosti vede k vědomějšímu způsobu vztahu k sobě, svému tělu a své celistvosti. Vytvoříte si nový “opěrný bod”, vnitřní postoj hlubokého klidu a soucitu. Ten se stane bránou pro to, jak být se sebou i s druhým člověkem a skutečně jej podporovat v jeho přirozeném vývoji, aniž byste se snažili jej jakkoliv měnit, podle svých vědomých i podvědomých představ. Takovýto postoj umožňuje druhému člověku, aby se skutečně propojil se svým zdravím a sám v danou chvíli udělal to, co je pro něj v danou chvíli nejlepší.

 

Retreat bude tlumočený do českého jazyka.

 


O lektorceGiorgia Milne (USA) prošla intenzivním osobním i odborným vývojem od alopatického přístupu k terapeutické práci s léčivou energií z pohledu hlavních kraniosakrálních přístupů. Giorgia v minulosti dlouhou dobu spolupracovala s Hughem Milnem a po té velmi intenzivně s Charlesem Ridleym. Řadu let byla ředitelkou školy Dynamického klidu (Dynamic Stilness School) a učitelkou Doteku ticha a klidu (Stillness touch). Začátkem roku 2021 se od této školy oddělila a v současné době v rámci výuky následuje svou vlastní cestu. Její nová škola nese název Touch of Presence(R) School for Biodynamic Studies. 

Je absolventkou programu primární lékařské péče Stanfordské univerzity. Intenzivně cestuje a vyučuje úvodní a mentorské kurzy, na nichž se věnuje anatomii kraniosakrálního systému, embryologii, nauce o mozku, práci s fulkry a dovednostem pro vedení terapeutického sezení z pohledu biodynamického kraniálního doteku. Její styl výuky v sobě spojuje rozsáhlé osobní i odborné zkušenosti a schopnosti při učení vycházet z alchymie přítomného okamžiku.

 

 

 


 

 

Místem našeho setkání je Kubasova chata, která je uprostřed krásné přírody, v podhůří Orlických hor. Je to prostor pro takovou událost jako stvořený a věříme, že nám poskytne výborné zázemí pro naši společnou práci a hluboké ponoření se pro každého z vás.

Ubytování bude ve sdílených pokojích a strava vegetariánská (případně veganská).

Pobyt od středečního večera (začínáme večeří) do nedělního oběda (končíme ve 14h) s plnou penzí budete hradit v hotovosti po příjezdu a činní 3870,- .

 

 


 

Úhradou kurzovného účastník bere na vědomí a souhlasí s následujícím:

  • Seminář nenahrazuje lékařskou ani psychoterapeutickou péči.  Účastník se zavazuje informovat organizátora o jakýchkoliv závažných fyzických či psychických obtížích či léčbě, kterou podstupuje.
  • Účast na semináři je dobrovolná a může být velmi prožitková. Účastník nese zodpovědnost za vše, co dělá.
  • Účastník může kdykoliv seminář opustit. Poplatek za seminář se v tomto případě nevrací.
  • Právem lektora je ukončit účastníkovu účast, uzná-li to za vhodné. V tomto případě bude poplatek za seminář účastníkovi vrácen.

Cena pobytového retreatu: 

Do 26/4 2023 je cena 10 500,-.

Od 27/4 2023 je cena 12 000,- .

Storno podmínky:

Při zrušení kurzu ze strany pořadatele z jakéhokoliv důvodu vracíme kurzovné v plné výši.

Do 25/4 2023 vracíme kurzovné ponížené o 10%.

Mezi 26/4 až 30/5 2023 vracíme 50% kurzovného.

Od 1/6 2023 kurzovné nevracíme.

Děkujeme, že naše podmínky respektujete.

 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.