img_0890_15web

Foto: Markéta Bendová

1.stupeň: Sinoatriální uzel jako orgán vnímání
 (9-12/6 2017) 
2.stupeň: Za horizont Ticha a Klidu – Čistý Dech Lásky  
(15-18/6 2017 )

Místo konání obou kurzů: KC Domovina, Na Maninách 1525/32a, Praha 7

Rozhovor s Charlesem Ridleyem můžete shlédnout zde: https://youtu.be/ybpA3T42NUY

Anotace kurzu:

1.stupeň: Sinoatriální uzel jako orgán vnímání 
Rezervaci můžete provést zde

Spojte se s klidem v sinoatriálním uzlu svého srdce a uvědomte si své neoddělené Já, ze kterého poskytujete ošetření. Kultivujte pociťovaný smysl celistvého těla, který  všechny smyslové vjemy  sjednocuje v jednotném posvátném smyslu – spirituální dotek. Prozkoumejte, jak vás vyladění tonality vjemů ve vašem vnitřním těle přirozeně ladí na proces vašeho klienta. Osvojte si, jak praktikovat biodynamický kraniální dotek pro evoluci svého vědomí i vědomí svého klienta. Dozvíte se, proč tento evoluční přístup není biodynamický model ošetření pro úlevu od symptomů.

Praktikujte klidové meditace :mandala-1532805_640
Střední linie
Celotělové dýchání
Sinoatriální uzel srdce
Pánev – jádro země
Propojte všechna centra v Jedno

Prociťte svou střední linii – vnitřní jádro vašeho Já. Kultivujte svůj pociťovaný smysl celistvého těla. Jak vstoupit do středu svého srdce, do prostoru SA uzlu. Vtělujte klid sjednoceně ve třech centrech – v hlavě, v srdci a v pánvi. Spočívejte uvnitř, zůstávejte v nevědění a dotýkejte se v prostoru nedělání – to je umění, které během ošetření nepoužívá žádnou eferentní aktivitu. Po ošetření, charakterizujte své vnitřní zkušenosti ve smyslovém jazyce pociťovaných tělesných smyslů bez použití klasických biodynamických pojmů. Ze svých smyslových charakteristik, prozkoumejte, jak porozumět tomu, kam tyto vjemy patří  v rámci biodynamické mapy.

Shrnutí duchovních tradic, které rozpoznávají SA uzel srdce : Védy, Advaita, Dzogchen, Hinduismus, Křesťanství, Steiner, kašmírský šivaismus

Souhrn osteopatických pohledů na srdce jako centrum vnímání : Still, Douval

Souhrn vědeckých potvrzení SA uzlu jako hybatele tekutin.

2.stupeň: Za horizont Ticha a Klidu: Čistý Dech Lásky 
Rezervaci můžete provést zde

Podmínkou účasti je absolvování 1.stupně v září 2016, nebo 9.-12.6.2017 – Sinoatriální uzel jako orgán vnímání

Budeme pokračovat tam, kde jsme skončili v prvním kurzu. Tento druhý kurz bude otevřený pouze účastníkům prvního pražského kurzu. 

hills-984116_640Čím se budeme zabývat:

V navazujícím kurzu budeme dále prohlubovat a posilovat principy a vnitřní nástroje, které zažehují evoluci vědomí praktikanta i toho, kdo ošetření přijímá, jimž jsme se věnovali už v rámci prvního setkání.

Důkladněji prozkoumáme nastavení(dispozici) rozvíjející vědomí a ještě přesněji poukážeme na možné překážky v praxi.  

Budeme se zabývat principy doteku a ukážeme si místa kontaktu, která jsou specifickými rezonančními oblastmi pro zažehnutí evoluce vědomí.

Budeme dále smyslově prozkoumávat nezmapovatelnou oblast Čistého Dechu Lásky, která vyvstává za horizontem nekonečného černého Klidu (za Dynamickým Klidem).   

Podmínkou účasti je absolvování 1.stupně v září 2016, nebo 8.-11.6.2017 – Sinoatriální uzel jako orgán vnímání

Sdílejte článek