Fotka od Free-Photos z Pixabay

Tento  90-ti minutový webinář přináší velmi praktické postřehy, které jsou dobře využitelné při každodenní práci s klienty.

Webinář je v angličtině tlumočený do češtiny.

V situaci, kdy se v terapeutovi nebo v klientovi aktivuje vnitřní dítě, vyžaduje terapeutické sezení extra porci uvědomění. Je důležité vědět, jaký z egoických stavů je u kormidla. Dětský nebo dospělý? A to platí pro obě osoby v terapeutické místnosti. Stejně tak pro terapeuta jako i pro klienta. Když víme, co dělat s vnitřním dítětem klienta, povede sezení efektivněji k naplnění klientových cílů. A co je ještě důležitější… Když víme, co dělat, když začíná vstupovat do hry naše vnitřní dítě, když jsme v pozici terapeuta, dokážeme dělat svou práci adekvátně a dobře.

  • Ke koupi je záznam dalšího webináře Andrease Huckeleho s názvem: Bezpečí jako základní předpoklad úspěšného terapeutického procesu více informací zde

 


O lektorovi: 

Andreas Huckele je spisovatel, učitel, systemický supervizor a párový terapeut, který pracuje zejména s tématy z oblasti sexuality, traumatu, vztahů, zneužívání a komunikace. Jeho práce s jednotlivci, ale i v rámci organizací, čerpá z více než 20 leté praxe v různých prostředích. Prezentuje na konferencích, vede semináře pro odborníky i laiky, působí jako supervizor v organizacích a jakožto autor získal literární ocenění.

Jeho záměrem je spojovat, co je rozpojené, komunikovat, co nelze vyjádřit slovy a umožňovat sounáležitost a spolupráci za účelem vzniku propojeného pole mysli, srdce a těla ukotveného v přítomnosti.

Jeho praxe vychází z metod Somatického prožívání, nenásilné komunikace, Ego-state therapy, práce s vnitřním dítětem, koučingu, systemické sexuální terapie a systemické rodinné terapie.

Základní prvky terapeutického vztahu – rozhovor s Andreasem Huckelem

Andreasova videopozvánka na kraniosakrální konferenci a praktický workshop

 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

 

 

Sdílejte článek

One Comment

  1. […] K dispozici je také záznam z Andreasova webináře s názvem: Když sezení opanuje vnitřní dítě – více informací zde  […]

Comments are closed.