Andreas Huckele: Bezpečí jako základní předpoklad úspěšného terapeutického procesu - webinář

Datum konání

19/01/2021    
20:00 - 21:30

Typ kurzu

Fotka od Shameer Pk z Pixabay

Když se terapeut a klient cítí bezpečně, může se uskutečnit mnoho žádoucích změn. Při nedostatku bezpečí, se naopak naplnění klientových cílů vzdaluje do nedohledna. Cítit se bezpečně je důležité stejně tak pro klienta jako pro terapeuta, protože pocit bezpečí vytvářejí společně. 

Na webináři budeme hovořit o různých úrovních bezpečí, jak je nastolit a co dělat, když scházejí. Schopnost vytvářet bezpečí představuje obecný požadavek pro všechny terapeutické metody a školy. Chcete-li, aby vaše práce byla snazší a účinnější, pevnější a udržitelnější, je tento webinář určený pro vás!

 

 


  • Webinář bude tlumočený do češtiny.
  • Účastníci budou mít v ceně záznam webináře ke streamování i ke stažení. Webinář proběhne na platformě ZOOM. Technické požadavky na připojení k webináři najdete níže na stránce.

S Andreasem Huckele připravuje ČKA další události:


O lektorovi: 

Andreas Huckele je spisovatel, učitel, systemický supervizor a párový terapeut, který pracuje zejména s tématy z oblasti sexuality, traumatu, vztahů, zneužívání a komunikace. Jeho práce s jednotlivci, ale i v rámci organizací, čerpá z více než 20 leté praxe v různých prostředích. Prezentuje na konferencích, vede semináře pro odborníky i laiky, působí jako supervizor v organizacích a jakožto autor získal literární ocenění.

Jeho záměrem je spojovat, co je rozpojené, komunikovat, co nelze vyjádřit slovy a umožňovat sounáležitost a spolupráci za účelem vzniku propojeného pole mysli, srdce a těla ukotveného v přítomnosti.

Jeho praxe vychází z metod Somatického prožívání, nenásilné komunikace, Ego-state therapy, práce s vnitřním dítětem, koučingu, systemické sexuální terapie a systemické rodinné terapie.

Základní prvky terapeutického vztahu – rozhovor s Andreasem Huckelem

Andreasova videopozvánka na kraniosakrální konferenci a praktický workshop


Technické požadavky k použití platformy Zoom:

Zoom je uzpůsoben, aby fungoval na většině zařízení. OS Windows, MAC i většině OS Linux. Podporují jej webové prohlížeče: Internet Exlorer 11+, Edge 12 +, Firefox 27+, Chrome 30+, Safari 7+

Výkonem potřebujete počítač s procesorem alespoň 1GHz, takže laicky řečeno: počítač ne starší než 5 let to zvládne s přehledem.

Rychlost připojení potřebujete na stahování alespoň 1.5 Mb/s. Což v současnosti splňuje drtivá většina připojení.

Klienta na používání rozhraní zoom si můžete stáhnout ZDE.

Pokud byste si s něčím nebyli jistí, kontaktujte nás na kraniosakralniasociace@gmail.com


Chcete-li platit v eurech rolujte, prosím, dolů na stránku!
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

The sales form is created in the SimpleShop.cz system.